Karhunpentupainit Jyväskylä Jyväskylä 17.2.2017

 

PALKINTOJÄRJESTYS

 

Tytöt 24 kg:

        1) Rita Rantonen        HWJ                Harjun Woima Jyväskylä

        2) Minka Pohjalainen    VaaKu              Vaajakosken Kuohu

        3) Tinja Autio          VaaKu              Vaajakosken Kuohu

 

Aloittelijat 17 kg:

        1) Sisu Rantonen        HWJ                Harjun Woima Jyväskylä

        2) Julienna Kalenius    ÄH                 Äänekosken Huima

 

Aloittelijat 20 kg:

        1) Otto Keränen         VaaKu              Vaajakosken Kuohu

        2) Veikka Österberg     HWJ                Harjun Woima Jyväskylä

        3) Otso Vilhunen        VaaKu              Vaajakosken Kuohu

 

Aloittelijat 22 kg:

        1) Jiri Autio           VaaKu              Vaajakosken Kuohu

        2) Joel Kalenius        ÄH                 Äänekosken Huima

        3) Arne Murdoch         HWJ                Harjun Woima Jyväskylä

 

Aloittelijat 23 kg:

        1) Roe Rajaniemi        HWJ                Harjun Woima Jyväskylä

        2) Aleksi Keränen       VaaKu              Vaajakosken Kuohu

        3) Seppo Soikkeli       HWJ                Harjun Woima Jyväskylä

 

Aloittelijat 24 kg:

        1) Rita Rantonen        HWJ                Harjun Woima Jyväskylä

        2) Mico Mustonen        HWJ                Harjun Woima Jyväskylä

        3) Lauri Vaaraniemi     HWJ                Harjun Woima Jyväskylä

        4) Shahin Yazdi         VaaKu              Vaajakosken Kuohu

 

Aloittelijat 28 kg:

        1) Aleksanteri Altti    VaaKu              Vaajakosken Kuohu

        2) Onni Nevanperä       HWJ                Harjun Woima Jyväskylä

        3) Ramin Yosefi         HWJ                Harjun Woima Jyväskylä

        4) Elmeri Hyvönen       HWJ                Harjun Woima Jyväskylä

 

Aloittelijat 29 kg:

        1) Niklas  Virtanen     SuolU              Suolahden Urho

        2) Lenni Bäckman        VaaKu              Vaajakosken Kuohu

        3) Otto Kosti           SuolU              Suolahden Urho

 

 

 

Aloittelijat 32 kg:

        1) Emil Österberg       HWJ                Harjun Woima Jyväskylä

        2) Taisto Riutta-aho    HWJ                Harjun Woima Jyväskylä

        3) Jino Kauppinen       SuolU              Suolahden Urho

 

Aloittelijat 40 kg:

        1) Eetu Piispanen       VaaKu              Vaajakosken Kuohu

        2) Jami Väyrynen        ÄH                 Äänekosken Huima

 

 

 

 

Osanottajia 29

Seuroja 4

Otteluita 32