Avoimet TUL:n Keski-Suomen piirin kreikkalais-roomalaisen mestaruuskilpailut 9.2.

Suolahdessa: järj. Suolahden Urho- Äänekosken Huima

Miehet:
96 kg: 1) Ville Kalliola Jyvässeudun Paini-Ässät, 2) Matti Puustinen Jämsänkosken Jyry.
  74 kg: 1) Petri Huttunen Muuramen Yritys, 2) Petri Brunman Jyvässeudun Paini-Ässät, 3) Markus Rautio Jyvässeudun Paini-Ässät, 3) Qais Formoli Vaajakosken Kuohu. 66 kg: 1) Altti Ala-Korpi, Muuramen Yritys, 2) Pekka Koljander Jämsänkosken Jyry, 3) Aki Pölkki Äänekosken Huima, 4) Mahdi Rahimi Vaajakosken Kuohu, 5) Zanko Kulmohammadi Vaajakosken Kuohu.

Pojat:
76 kg: 1) Markus Hakanen Muuramen Yritys.
63 kg: 1) Sammy Lindberg Inhan Taimi. 58 kg: 1) Aki Pölkki Äänekosken Huima, 2) Teemu Laaksonen Jämsänkosken Jyry, 3) Aleksi Kachko Vaajakosken Kuohu, 4) Joona Lampela Muuramen Yritys. 50 kg: 1) Pasi Karjalahti Äänekosken Huima, 2) Juho Hakanen Muuramen Yritys, 3) Iiro Piippo Vaajakosken Kuohu.

46 kg: 1) Joonas Tarvainen Vaajakosken Kuohu, 2) Miska Suhonen Vaajakosken Kuohu, 3) Tuukka Kareinen Jämsänkosken Jyry. 42 kg: 1) Aarni Ala-Korpi Muuramen Yritys, 2) Tuomas Kareinen Jämsänkosken Jyry, 3) Topias Kiikkala Inhan Taimi, 4) Juho Moisio Jyvässeudun Paini-Ässät. 38 kg: 1) Jesse Itkonen Varkauden Tarmo, 2) Joni Aivio Vaajakosken Kuohu.

35 kg: 1) Juuso Itkonen Varkauden Tarmo, 2) Markus Ojala Mäntän Valo, 3) Juuso Tiihonen Jämsänkosken Jyry. 32 kg: 1) Valtteri Ojala Mäntän Valo, 2) Verneri Roiha Äänekosken Huima, 3) Samuel Lahtinen  Vaajakosken Kuohu, 4) Toni-Pekka Järvinen Varkauden Tarmo, 5) Perttu Uusraine Jyvässeudun Paini-Ässät, 6) Jaakko Moisio Jyvässeudun Paini-Ässät. 30 kg: 1) Riku Kinnunen Äänekosken Huima, 2) Juho Tiihonen Jämsänkosken Jyry, 3) Kristian Nieminen Jyvässeudun Paini-Ässät.

26 kg: 1) Niko Lamberg Vaajakosken Kuohu, 2) Nooa Parviainen Vaajakosken Kuohu, 3) Vilho Laukkarinen Jyvässeudun Paini-Ässät, 4) Juha Tarvainen Vaajakosken Kuohu, 5) Jere Aro Jyvässeudun Paini-Ässät. 24 kg: 1) Aleksi Liimatainen Muuramen Yritys, 2) Jimi Heinonen Jämsänkosken Jyry, 3) Julius Tiihonen Jämsänkosken Jyry, 4) Tuomas Peltokorpi Jyvässeudun Paini-Ässät.

Tytöt:
35 kg: 1) Annika Puukari, Äänekosken Huima, 2) Solja Ala-Korpi Muuramen Yritys, 3) Manta Konttila Inhan Taimi, 4) Emma Järvinen Varkauden Tarmo. 25 kg: 1) Pinja Liimatainen Muuramen Yritys, 2) Janette Lahtinen Vaajakosken Kuohu.

Alokkaat:
55 kg: 1) Joona Konttila Inhan Taimi, 2) Riku Pasanen Äänekosken Huima.
40 kg: 1) Oskari Sumkin Vaajakosken Kuohu. 33 kg: 1) Mikko Pekkola Suolahden Urho, 2) Jere Pasanen Äänekosken Huima. 30 kg: 1) Olli Leppänen Äänekosken Huima, 2) Aleksi Luotonen Vaajakosken Kuohu, 3) Jasper Hattara Äänekosken Huima.

28 kg: 1) Jose Jokinen Jämsänkosken Jyry, 2) Topias Kareinen Jämsänkosken Jyry, 3) Ville Pasanen Äänekosken Huima. 21 kg: 1) Riku Suhonen Vaajakosken Kuohu, 2) Tomi Halmetoja Suolahden Urho. 19 kg: 1) Riku Lepikko Suolahden Urho, 2) Juho Lamberg Vaajakosken Kuohu, 3) Jasper Riihimäki Suolahden Urho.

18 kg: 1) Jami Lahtinen Vaajakosken Kuohu, 2) Hanna Halmetoja Suolahden Urho. 16 kg: 1) Ilmari Jokinen Suolahden Urho, 2) Juuso Kankainen Suolahden Urho.

Paras miespainija: Altti Ala-Korpi Muuramen Yritys.
Paras poikapainija: Valtteri Ojala Mäntän Valo.
Paras tyttöpainija: Annika Puukari Äänekosken Huima.
Paras alokas: Jose Jokinen Jämsänkosken Jyry.